Začali mně říkat Pepina. Jsem pětiměsíční kočička, kterou odchytili jako bezprizorní poloplaché dvouměsíční kotě, které bylo podvyživené, začervené a nemocné stejně jako jeho sourozenci. Narodila jsem se v zarostlé zahradě v obci Žireč u Dvora Králové nad Labem.
V zajetí se mně ze začátku moc nelíbilo, byla jsem zvyklá běhat si, kde se mně zachtělo. Plná miska a bezpečí byla nakonec ta lepší volba. Nyní si na své dvojnožce zvykám, nechodím se zatím mazlit, ale dělám pokroky. Mazel ze mě bude jedině, když se najde někdo, kdo na mě bude mít čas a zkousne mou zpočátku nedůvěřivou povahu.
Ke své smůle jsem ještě černá, kdybych mohla, nechala bych si narůst dlouhé chlupy a udělat nějaký barevný melír. To by se šance na mé umístění určitě výrazně zvýšily.
Další šance z.s.
Pokud máte zájem o adopci kočky, kontaktujte přímo organizaci Další šance z.s.:
Hradec Králové Čechova
2400810343 / 2010
140033383
Naplnit misku znamená poslat kočce příspěvek na její pobyt v organizaci. Péče o zdravou kočku stojí kolem 600 korun za měsíc a organizace se starají o desítky koček, příspěvek v jakékoliv hodnotě je tedy velmi vítaný. Děkujeme!
Po odeslání formuláře budou na Vámi uvedenou e-mailovou adresu zaslány informace potřebné k platbě (číslo účtu, variabilní symbol).