Čikoušek k nám přišel jako zhruba čtyř až pěti měsíční na kost vyhublé, dehydrované a zaparazitované kotě. Přijala jsem ho, protože by bez pomoci nezvládl horké letní dny. Byl odložený v křoví šachetního uzemí, kde už se dávno uhlí netěží a zem pomalu zarůstá remízky. Není tady ani žádné lidské obydlí, ale naštěstí tato území ještě kontrolují správci a tak byl kocourek nalezen na pokraji svých sil. Pomoc přišla za pět minut dvanáct. Dnes je Čiko krásný, velký chlapík, je klidný, milý, čekající na svůj pravý a bezpečný domov.
Láskou ke kočkám z.s.
Pokud máte zájem o adopci kočky, kontaktujte přímo organizaci Láskou ke kočkám z.s.:
Sokolov
115-0302440247/0100
270028454
Naplnit misku znamená poslat kočce příspěvek na její pobyt v organizaci. Péče o zdravou kočku stojí kolem 600 korun za měsíc a organizace se starají o desítky koček, příspěvek v jakékoliv hodnotě je tedy velmi vítaný. Děkujeme!
Po odeslání formuláře budou na Vámi uvedenou e-mailovou adresu zaslány informace potřebné k platbě (číslo účtu, variabilní symbol).