Dne 18.10.2021 přijalo královéhradecké depozitum dva šestitýdenní maličké kluky, kteří dostali jména podle človíčků z Neználka - Šroubek a Vroubek. Přijeli až z Krkonoš, kde je zachránili hodní lidé, když je soused - majitel kočičí mámy - chtěl utopit.
Oba kluci přijeli s kalicivirózou, ze které se museli nejprve vyléčit. Hůř na tom byl silnější mouratý Vroubek. Ale ATB zabrala, Vroubek začal hned krásně hamat a den za dnem se zlepšoval. Nyní už je chlapeček zcela zdráv, je veselý, hravý, mazlivý a vstřícný. Dobře papá a je absolutně čistotný.
Již je testován na FIV/FeLV, dvakrát očkovaný i odčervený, takže on i jeho brácha Šroubek už mohou začít hledat nový, společný domov. Jsou nerozluční, dělit je určitě nebudu.
Kočičí naděje z.s. – Hradec Králové
Pokud máte zájem o adopci kočky, kontaktujte přímo organizaci Kočičí naděje z.s. – Hradec Králové:
Hradec Králové
2100566086/2010
203014599
Naplnit misku znamená poslat kočce příspěvek na její pobyt v organizaci. Péče o zdravou kočku stojí kolem 600 korun za měsíc a organizace se starají o desítky koček, příspěvek v jakékoliv hodnotě je tedy velmi vítaný. Děkujeme!
Po odeslání formuláře budou na Vámi uvedenou e-mailovou adresu zaslány informace potřebné k platbě (číslo účtu, variabilní symbol).