Kočičí přání

  • 0 koček čeká na dárek
  • 2 277 obdarovaných koček
  • 2 256 207,- celková podpora od vás
  • 20 342,- zarezervováno
  • 1 024 512,- v mističkách
  • 2 203 099,- již přišlo

6.ledna skončilo vánoční kolo této akce. Podařilo se vybrat 2 259 524 korun a obdarováno bylo 2 276 koček. Obrovský dík patří všem dárcům, ať už přispěli tisíce nebo jen sto korun. Velmi si vážíme vaší podpory a poděkování posílají i zúčastněné organizace. Fotografie koček s dárky postupně míří ke všem, kteří koupili dárky. Dárci mističek dostanou své speciální poděkování také. Pokud by vám přišla omylem jiná fotografie nebo byl jiný problém, určitě nám napište na info@kociciprani.cz.

Jak vidíte, na hlavní stranu jsme přesunuli velké projekty, přispívat na ně bude možné i po skončení akce.

Ještě jednou děkujeme a těšíme se nashledanou na Velikonoce.

Váš tým Kočičího přání

Filuta Rostík od Maxe

Filuta Rostík od Maxe

Dárek

12 ks konzerv
Odkaz na dárek
Cena: 299,-

Rostík je mlád a přesto mnoho nevidí. Když mu byl rok, zjistili jsme u něj šedý zákal, skoro nezvládl cestu k veterináři. Dýchal tak zle, že skoro zkolaboval, v ordinaci se uklidňoval téměř hodinu. Místo kastrace muselo být uděláno vyšetření krve a sono. Po cestě z veteriny při nás stáli všichni svatí, Rosťa přijel domů ve špatném stavu.

Chtěli jsme získat čas a neriskovat a tak jsme svolili k „hormonální kastraci“. Ta se u Rostíka osvědčila. Po dvou letech se však vrátil ke svým původním zájmům, obtěžoval kastrované kočky, systematicky kropil byt močí. Po instruktáži vetky byl tedy jednoho rána sedován doma nízkou dávkou, v tomto stavu převezen na veterinu, kastrován a rychle dopraven zpět.

Rostík má dnes figuru statného chlapáka, odvážně a s vervou se pere s kocouřími kolegy. Postižení mu nijak nevadí, ale je pravdou, že v neznámém prostředí hodně znejistí a rychle maže zpět.

Tyto svátky hodláme pořídit stromek a tak doufáme, že jeho maličkost Rostíka totálně nerozhodí a půjde si jej zvědavě prozkoumat. A když pod ním najde zajímavý dárek, možná jej přesvědčíme, že vše nové nemusí být nutně nebezpečné. Pomůžete nám? 

galerie kočky

Kočce přispěli

Dárek

Denisa Richterová
299,-

Miska

Pavla Martínková
100,-
Jana
100,-
Alena Š.
200,-
Celkem
699,-

Více o útulku

Brněnský Max
brnenskymax@seznam.cz
http://www.brnenskymax.estranky.cz
Adresa: Soukenická 5, Brno, 60200

stránky útulku na Facebooku

číslo účtu útulku
2019755103/0800
variabilní symbol kočky
3100991

všechny kočky z útulku Brněnský Max